KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blyerts 8692289
nr 869 2289
Blyerts
4 st, modell äldre, höjd: 14-30, bredd: 16-32
Kondition: slitage
Utrop:
300 kr
Såld:
150 kr
måndag 13 januari 2014
kl 20:30:41
11/1 18:46:13
100 kr
12/1 03:53:36